Medusa 2 hracie automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Medusa 2

Video automat Medusa 2 je pokračovaním veľmi obľúbeným predchodcom Medusa. Tvorcovia NYX Interactive na piatich valcoch s témou z antického Grécka ponúkajú až 243 možností výhier. Dávajte si však veľký pozor na poveru, ak sa zadívate Meduse do očí, aby vás nezmenila na kameň. V tomto prípade sa ale nemusíte obávať, pretože stačí roztočiť valce automatu a navýšiť si vaše hracie účty slušným balíkom peňazí.

Trafte sa do čierneho a inkasujte hneď

Automatová hra Medusa 2 disponuje s množstvom funkcií a bonusových symbolov, ale tou najatraktívnejšou sú spájajúce sa wild funkcie, kde vďaka uzamknutým valcom môžete zvýšiť šance na výhru. Ak trafíte kdekoľvek na valcoch 3 Scatter symboly, ktorými je logo hry s nápisom Medusa II, v tomto bonusovom kole získate skvelých 10 voľných roztočení s uzamknutými valcami.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Medusa 2 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Medusa 2
Game Platform NextGen Gaming
Reels 5
Lines 20
Graphics 5/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo