Machina

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Machina

Mysleli ste si, že ste to videli všetko, čo sa týka automatov Megaways? Znovu premýšľajte, pretože ďalší vývojár, ktorý podpísal licenčnú zmluvu so spoločnosťou Big Time Gaming na používanie patentovaného motora, práve predstavil svoju prvú tvorbu.

Výherný automat Sizzling Hot online je vlastne tradičný hrací automat na webe. Namiesto troch valcov starodávnych vecí sa však dodáva s piatimi valcami. Zahŕňa však aj tradičné symboly zvončekov, 7 s, tyčiniek a ovocia.

Vytvára úplne nový svet

Hrací automat Machina ponúka skvelých 46 656 spôsobov, bezplatné otočenia s vylepšením symbolov a tri osobné progresívne jackpoty. Tie môžu viesť k výhre až 26 000-násobku vašej stávky. Má tiež možnosť bláznivého nákupu Hyper Bonusu, kde hráči môžu vkladať až 337-násobok svojej stávky na prístup k bezplatných otočeniam s maximálnym počtom otočení zadarmo.

Video automat Book of Ra je jednou z najpopulárnejších a zábavných kasínových hier. Špecifickosťou tejto kasínovej hry je, že vás prevedie do tajomného sveta starovekého Egypta a stavia vás do úlohy prieskumníka, ktorý hľadá mytologickú knihu, ktorá prináša majiteľovi bohatstvo. Brilantná grafika a symboly spolu s orientálnymi zvukovými efektmi vytvárajú autentickú atmosféru a zvyšujú napätie počas hrania hry.

Machina Megaways je ohromujúci online automat, ktorý je zasadený do dystopie v mimo priestore. Táto futuristická hra obsahuje jedinečné obsadenie postáv, z ktorých každá má svoj vlastný skvelý vzhľad a výraznú osobnosť. Hra vás určite priťahuje k jeho rozprávaniu a vytvára pre vás úplne nový svet, do ktorého sa môžete ponoriť.

Machina je nádherný online slot od spoločnosti Relax Gaming, ktorý odvádza skvelú prácu tým, že znovu vytvára magiu Megaways novým spôsobom. V tejto online hre sprostredkuje krásne vykreslené dystopické mesto. Tam je určite trochu Blade Runner inšpirácie tam, a celkový vzhľad hry vás ponorí okamžite.

Na vrchole toho všetkého je koleso otočení zadarmo fantastické. Funkcia transformácie symbolu skutočne zvyšuje ante a ponúka veľmi veľkorysý výherný potenciál.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Machina a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Machina
Game Platform Kalamba Games
Wheels 6
Ways to Win 46 656
Theme Futuristic
Technology HTML5
Rows 6
Reels 6
Min / Max Bet 0.60 - 36.00
Jackpot Yes
HD Yes
Game Features Buy Hyperbonus, Wild Substitution
Free Spins Yes
Bet Levels 1
3D No
Graphics 8/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze