Joker Wild Double Up

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Joker Wild Double Up

Vyskúšajte novú video poker Joker Wild Double Up od spoločnosti Net Entertainment. Stretnete sa tu so špeciálnymi hernými funkciami, ako je funkcia hazardovať Double Up a substitúcia Joker Wild. Môžete si ju zahrať v rôznych stávkových úrovniach a s rôznymi hodnotami mincí. Špecialitou hry sú Joker Wild - karta navyše, ktorá nahrádza všetky ostatné karty, extra Kings or Better poker a funkcie Double Up hazard, s ktorým hráči môžu zdvojnásobiť svoje výhry až 5 krát.

Rozdávanie kariet a tvorba výherných kombinácií na automate Joker Wild Double Up sa riadi bežnými pokrovými pravidlami. V hre platia bežné pokrové kombinácie s jednou výnimkou: žolík je "divoká" karta, takže zastupuje najvhodnejšie kartu, pomocou ktorej sa doplnia aktuálne výherné kombinácie.
Hra využíva balíček s 53 kartami. Fanúšikovia pokru určite privítajú novú generáciu video pokru od jej tvorcov. Podrobnejšie pravidlá hry nájdete na hracej ploche vľavo dole.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Joker Wild Double Up a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre