Jack Hammer

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Jack Hammer

Vzrušujúce dobrodružstvo zažijete, keď roztočíte päť valcov na výhernom automate Jack Hammer s 25 výhernými líniami so skvelou grafikou z komiksových časopisov. Online automat pochádza z dielne NetEnt a pýši sa skvelými animáciami a použitými symbolmi, ktoré perfektne zodpovedajú príbehu tejto hry. Nazbierajte si zaujímavé výhry aj vďaka bonusovým symbolom, ako sú symbol WILD, funkcia Sticky Win.

Pripravte sa na výnimočné dobrodružstvo výhier

Na automate Jack Hammer môžete stretnúť hracie symboly s vyššou hodnotou ako Žena hovoriaca po telefóne, chlapec s novinami, doktor Wuten a gangster s pištoľou. Gangstra stvárňuje samotný Jack Hammer, za ktorého môžete získať až 1000 mincí, pokiaľ s ním zaplníte celú jednu výhernú líniu. Vzducholoď doktora Wutena, zvoniaci telefón, auto, noviny a skúmavka s jedom zase predstavujú symboly s nižšími výplatami.

Tento hrací automat Jack Hammer obsahuje symbol Free spin, ktorý funguje ako scatter symbol-bomby, ktoré aktivujú spiny zadarmo, ale iba v prípade, že sa vám na valcoch zobrazí viac ako 5 týchto symbolov. Všetky spiny obsahujú navyše násobiteľa tromi. Funkciu lepivých výhier si aktivujete, keď na valcoch získate výhernú kombináciu, alebo tri scatter symboly. Pole s výhernými symbolmi sa zastaví, a všetky ďalšie polia sa roztočia znovu. Máte veľké šance získať ďalšie kombinácie a zvýšiť tak vaše výhry. Ak sa vám automat páči na našej stránke nájdete aj jeho novšiu verziu Jack Hammer 2.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Jack Hammer a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Jack Hammer
Game Platform NetEnt
Theme Chicago mafia
Technology Flash
Reels 15
Lines 25
Jackpot No
Coin Values 0.01
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Ways to Win 25
3D No
Bet Levels 10
HD No
Wheels 5
Graphics 5/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo