Automaty Jack Hammer 2

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Jack Hammer 2

Tvorcovia Net Entertainment prinášajú hrací automat Jack Hammer 2: Fishy Business. Pokračovanie veľmi obľúbeného hracieho automatu Jack Hammer. Automat je plný komiksových animácií, v ktorom môžete sledovať zaujímavé životné situácie samotného Jacka a jeho priateľov. Množstvo zápletiek z jeho života vám dokáže získať skvelé výhry, aj vďaka množstvu symbolov a funkcií, ktoré v tejto hre nájdete. Úžasná grafika a zvukové efekty vás vnesú do deja plného vzrušujúcich okamžikov i zábavy.

Buďte pripravený na lepivé výhry

Výherný automat Jack Hammer 2 obsahuje špeciálnu funkciu Sticky Win, pri ktorej ak vyhráte akúkoľvek sumu, automat bude otáčať valcami do tej doby, kým budú pribúdať symboly, ktoré tvorili pôvodné výhernú kombináciu. Ďalšími bonusovými symbolmi sú napríklad Wild, Scatter a voľné roztočenia zadarmo. Tieto úžasné symboly sa postarajú, aby vaše zisky rástli závratnou rýchlosťou. Na hracom automate Jack Hammer 2 môžete získať najvyššiu výhru 990 000 mincí. Čaká na vás mnoho príležitostí ako získať fantastické sumy peňazí na váš herný za reálne peniaze v kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Jack Hammer 2 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Jack Hammer 2
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 99
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo