Golden Tiger

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Golden Tiger

S výherným automatom Golden Tiger od poskytovateľa iSoftBet hráči môžu objaviť dobrodružnú virtuálnu cestu. Tá im umožní nazrieť bohaté čínske kultúry a tradície bez toho, aby zanechali pohodlie svojich domovov. Video hra Golden Tiger je inšpirovaná samotnou čínskou kultúrou. Nájdete tu tradičné, ovocie ale tiež veľkého, čínskeho človeka s moderným dotykom.

Genie Jackpot Megaways je skutočne unikátny automat s veľkým výberom bonusov, ktorý je vybavený odmenami a celkovo fantastickým zážitkom z hrania. Existuje toľko extra funkcií, akým spôsobom získať výhry, ktoré majú byť spustené v priebehu hry. Môžete si splniť všetky vaše priania.

Vývojár hry vyvinul množstvo pozoruhodných online výherných hier, ktoré si bezpochyby zaslúžia pozornosť hráčov.  Patria tu napríklad Super Diamond Wild, Kniha nesmrteľných, Imperial Wealth, Super Fast Hot Hot Respin, Fortune Pig, Pearl of the Orient, Stacks O'Gold, Lucky Lady, Chilli Chilli Bang Bang, Dalai Panda, Crystal Clans, Cash Camel a Hot Shots.

Dobrodružná virtuálna cesta

Tvorcovia iSoftBet vytvorili kasíno hru Golden Tiger, ktorý zahŕňa 2x násobenie násobiteľa, ak vyplníte všetkých 9 pozícií valca s rovnakým symbolom. Hra disponuje skutočne starou školou. Vizuály sú veľmi jednoduché, ale pekne vykonané a tradičný soundtrack funguje celkom dobre.

Hra ponúka impozantné príležitosti na výhru. Vo svojej podstate je Golden Tiger veľmi jednoduchou hrou, pričom hlavným vrcholom je skvelý 2x násobný multiplikátor, ktorý prichádza do hry, akonáhle hráči zaplnia všetky deväť pozícií s príslušnými symbolmi. Navyše, hráči, ktorí spúšťajú tento bonus, môžu očakávať úžasnú výhru v hodnote až 1 000x svojho podielu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Golden Tiger a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Golden Tiger
Game Platform iSoftBet
Technology HTML5
Rows 3
Reels 3
Min / Max Bet 0.10 / 10.00
Lines 5
Game Features Multipliers, Bonus Wheels
Coin Values € 0.01 / 1.00
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry Macau