fortunes-of-ali-baba

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Fortunes of Ali Baba

Hrací automat Fortunes of Ali Baba je od spoločnosti Play ‘n GO. Hracie pole má 5 valcov a 20 výherných línií. Spoločnosť Play ‘n GO sa inšpirovala slávnym príbehom Arabian Nights, ktorý sa zameriava na legendu Ali Baba a štyridsať zbojníkov. Hra sa odohráva na pozadí Jaskyne Sezam.

Hra Fortunes of Ali Baba je nabitá funkciami a vyzerá skvele. Kľúčom k získaniu veľkých výhier je získanie wild symbolu Ali Baba na 1. valci a získaním Thieves Wild na 5. valci - na všetkých 5 valcoch sa objavia Wild symboly.

S hracím automatom Fortunes of Ali Baba môžete vyhrať až 9 968 x Váš vklad. RTP je 96,89%. Naplnenie valca wild symbolmi Vám však dá 5 000-násobok vkladu, čo je super. Čakajú Vás tiež multiplikátory v točeniach zadarmo, aby ste posunuli svoje výhry na ďalšiu úroveň a ukradli zbojníkom čo najviac pokladov.

Play ‘n GO sú tvorcami mnohých populárnych výherných automatov - Divine Showdown a Black Mamba sú dve hry, ktoré vám odporúčame pozrieť.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Fortunes of Ali Baba a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Fortunes of Ali Baba
Game Platform Play'n GO
Lines 20
Jackpot Yes
HD Yes
Game Features Den of the Thieves Bonus, Free Spins
Free Spins Yes
Bet Levels 1
3D Yes
Maximum Win 10 000 x the bet
Min / Max Bet 0.20 / 100 EUR
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Theme The tales of Ali Baba
Ways to Win 20
Wheels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online