black-mamba

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Užite si skvelý koncert skupiny Black Mamba

Pripojte sa k skupine Black Mamba, ktorý vystupujú na hracom poli vo svojom vlastnom hracom automate. Zažite pravú rockovú atmosféru.

Členovia kapely Fred, Cecília a Alexandra tvoria herné symboly spolu s výberom gitary, paličiek, slúchadiel a mikrofónu. Logo kapely a speváčka Martina sú tvoje Wild symboly. Spolu s funkciami ako sú: 4 Solo Funkcia, Charge Meter, Koncertná Funkcia a Free Spins, Vás čaká množstvo výhier a prekvapení.

Pozrite si u nás aj hrací automat Guns N´Roses  založený na základe tejto skvelej a legendárnej kapely.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Užite si skvelý koncert skupiny Black Mamba a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Black Mamba
Game Platform Play'n GO
Technology HTML5
Symbols Alexandra, Cecilia, Fred, Martina
Rows 5
Reels 5
Min / Max Bet 0.20 - 100 EUR
Maximum Win 5,000x
Lines Cluster
Game Features 4 Solo Features, Charge Meter, Concert Feature, Free Spins
Free Spins Yes
Coin Values 0.01
Bet Levels 2
3D Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry