Diamond Jackpots

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Diamond Jackpots

Trblietavé drahé kamene rôznych tvarov a farieb si doprajete prostredníctvom spoločnosti Blueprint Gaming. Získajte výhru zodpovedajúcu 3 alebo viacerým symbolom na výhernej línii, pričom všetky víťazstvá platia vedľa seba. Na piatich valcoch hracieho automatu Diamond Jackpot máte skvelých 10 možností ako vyhrať a k dispozícií aj progresívny jackpot. Všetci hráči, ktorí majú radi prekvapenia, sa určite potešia víťaznej funkcii, ktorá sa môže premeniť, keď to najmenej očakávate, a ponúka vysokú odmenu v hotovosti prostredníctvom násobiteľov.

Nechajte sa zlákať trblietavými šperkami

Na valcoch automatu Diamond Jackpots nájdete diamanty, smaragdy, zafíry a rubíny. Jedinými ďalšími symbolmi sú obvyklé hodnoty kariet 10, J, Q, K a A v rôznych farbách. Atraktívne nie sú len drahé kamene, ale aj špeciálne symboly a funkcie, ktorými hra disponuje. Veľmi populárne symboly si určite nájdu svojich fanúšikov, pretože na tejto skvelej hre môžete získať šialené množstvo peňazí a všetko, čo musíte urobiť, je zbierať diamanty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Diamond Jackpots a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Diamond Jackpots
Game Platform Blueprint Gaming
Jackpot Yes
Lines 9
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Hracie Automaty Zadarmo