Fishing Frenzy

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Fishing Frenzy

Veľmi populárny hrací automat Fishing Frenzy vám prináša vývojár Reel Time Gaming. Je to všetko o vás, mori a rybách. Toto je vaša šanca dostať sa zo svojich každodenných životných povinností. Vychutnajte si krásnu oblohu, cvrlikanie vtákov a vzrušenie z chytania jednej veľkej ryby, na ktorú môžete byť hrdí. Niekedy budete musieť byť veľmi trpezliví, ale nič nie je také uspokojujúce, ako keď chytíte jednu veľkú rybu, ktorú sa snažíte celý deň chytiť.

Hra poskytuje na piatich valcoch 10 výherných línií. K dispozícii sú voľné otočenia a extra výhry vďaka špeciálnym symbolom. Uvidíte raky, ryby a rybárske vybavenie na vašej rybárskej obrazovke online.

Najhranejší výherný automat s sedmičky na svete je tu pre vás. Pýtali ste sa niekedy, ako sa má hrať pred počítačovým monitorom namiesto kasín? No, teraz je to možné. Prinášame Sizzling Hot klasický automat už aj u vás doma. Obrovská šanca na výhru a veľa adrenalínu. Skúšali ste to niekedy? Ak nie, je čas to urobiť.

Je čas na lov online

Vyskúšajte si svoj vlastný úlovok kedykoľvek počas dňa v online výhernom automate Fishing 'Frenzy od tvorcov hazardných hier Reel Time Gaming. Úspešne sa zaradil do rybárskej témy a umožní hráčom loviť nejaké peňažné ceny. Uvidíte východ slnka v diaľke, keď vrháte sieť na nejaké bonusy do hlbokého modrého mora.

Online hra ponúka hráčom animovanú a energickú atmosféru počas hrania, s modrým modrým pozadím a farebnými ikonami. Divoká rybárska antika bude vašou obľúbenou funkciou. Teraz ešte viac vzrušujúcich prekvapení.

Napriek šialenému menu, celkovo, vizualizácie výherného automatu Fishing 'Frenzy sú v skutočnosti celkom relaxačné. Ak máte zvuk, nemusíte si myslieť, že tak relaxačné, a namiesto toho skôr ako arkádová hra. Je to celkom iná téma, čo zvyčajne vidíme, a skvelá grafika tiež pomáha pri vytváraní príjemnej hry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Fishing Frenzy a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Fishing Frenzy
Game Platform Blueprint Gaming
Bet Levels 1
Ways to Win 10
Theme Marine theme
Technology Flash
Symbols Scatter, Fish, Pelican, Card Symbols
Rows 3
Reels 5
Reel Type Spinning Reels
Min / Max Bet 0.2 / 400
Maximum Win £250,000 or 10,000 x Bet
Lines 10
Jackpot No
Wheels 5
Game Features Scatter win
Free Spins Yes
Coin Values 0.20
3D No
HD No
Graphics 2/10
Sound Effects 2/10
Entertainment 3/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty