EXTRA JUICY

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Extra Juicy

Vývojári hazardných hier Pragmatic Play prinášajú extra vydanie hracieho automatu pod názvom Extra Juicy. Medzi symbolmi nechýba šťavnaté ovocie ako pomaranče, citróny, slivky a čerešne. Spolu s ďalšími funkciami na piatich valcoch online ponúkajú extra výhry.

Päť valcový výherný automat  ponúka skvelý výherný potenciál, zoznam funkcií sa spolieha na rozptýlené diamanty a otočenia zadarmo s rastúcimi multiplikátormi.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Extra Juicy a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Game Ovocné Automaty Hazardné Hry Retro