Egyptian Fortunes

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Egyptian Fortunes

Veľké pyramídy v Gíze majú veľa tajomstiev a intríg. Staroveké egyptské bohatstvo lemujú hrobky a klenby nepreskúmaných jaskýň pod púštnym pieskom. Umožnite Pragmatic Play, aby vás vzal na dobrodružstvo, ktoré vás oboznámi s mytologickými bohmi Egypta, ktorí sú príliš dychtiví na to, aby ste sa na obrazovke dostali k víťazným spôsobom.

Užite si egyptské bohatstvo v online verzii. Grafika je veľmi dobre vykonaná a zvuková stopa dokonale zapadá do témy. Egyptian Fortunes je jedným z najlepších. Rozsah doplnkov nie je obrovský, ale šťastie s tými špeciálnymi symbolmi vo voľnom otočení a Egyptian Fortunes by mohli žiť až do svojho mena. Novomatic má oveľa lepšie sloty s Book of Ra a Mega Jackpot Cleopatra.

Egyptské bohatstvo pri nohách

Zamierte do egyptských pyramíd pri hľadaní nespočetného bohatstva pochovaného pod piesočnatou pôdou. Tieto veľké pamiatky súčasnej doby sú zahalené v mágii a tajomstve, ktoré sa viažu späť k príbehom cudzieho pôvodu a architektúry, ktoré umožňujú zážitok z celého sveta.

Či už veríte teóriám alebo máte nejaké vlastné, jedna vec, ktorá sa nedá poprieť, je skutočnosť, že egyptská minulosť určite drží bohatstvo, najmä keď je zapuzdrená v atraktívnom online výhernom automate, ako je tento.

Vyskúšajte si nárok na faraónsky poklad v Egyptian Fortunes na päť valcovom výhernom automate od Pragmatic Play. Hra ponúka skvelých dvadsať výherných línií. Špecifické kombinácie so štandardnými symbolmi môžu spúšťať voľné točenia energie. Interiér paláca alebo pyramídy je tu.

Uvidíte horiace pochodne, ozdobené stĺpiky a veľa pokladov. Na valcoch je nižšia hodnota A až 10 symbolov plus 4 sochy vyššej hodnoty egyptských bohov. Najviac odmeňujúcim symbolom je sám faraón.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Egyptian Fortunes a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Egyptian Fortunes
Game Platform Pragmatic Play
Rows 3
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze