Hrací automat Dazzle me

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Dazzle me

Hrací automat Dazzle me je od spoločnosti Net Entertainment, ktorá do hracieho automatu vložila, až 76 výplatných línii. V automate Dazzle me sa stretnete, tak ako v Starburst alebo Twin Spin, s drahými kameňmi. Po grafickej stránke, vieme Dazzle me zaradiť medzi klasické automaty.

Free spin symbol

Najčastejšie budete mať šťastie na 3 Free Spin symboly, ktoré spúšťajú točenie zadarmo. Čím viac Free Spin symbolov sa Vám ukáže na hracích valcoch, tým viac točení zadarmo získate:

  • 3 symboly Free Spin spustia 8x točenie zadarmo
  • 4 symboly Free Spin spustia 12x točenie zadarmo
  • 5 symboly Free Spin spustia 16x točenie zadarmo

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Dazzle me a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Dazzle Me
Game Platform NetEnt
Lines 76
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo