CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Cupid Wild at Heart

Na video automate Cupid Wild at Heart od tvorcov spoločnosti Blueprint Gaming sa stretnete s amorovým šípom. Celkovo vzaté, tento krásny malý hrací automat ponúka na piatich valcoch skvelých 20 výplatných línií je určite.

V prípade ak vás zasiahne, budete mať k dispozícii 3 zlaté srdcia. Tie môžu udeliť bonusy, ako napríklad Cupid Wilds Love Streak a Cupid Love. Odhaľte tajomstvá záhadných symbolov a získajte skvelé víťazstvo online. Možno sa naplní legenda o Amorovi, ktorý vás zasiahne šípom a vy sa zamilujete. Online automat Cupid Wild at Heart ponúka rastúce odmeny, ktoré určite zahrejú vaše srdce.

Láska je vo vzduchu, rovnako ako niektoré ceny pre jackpot. Výherný automat Cupid: Wild at Heart od developerov Blueprint Gaming zvádza stávkujúcich so základnými cenami v hodnote až 12 500, nehovoriac o progresívnych „prémiových“ a „nespočetných“ bonusových hrách.

Mega Fortune, navrhnutý tak, aby nadchol online hráčov. Každú rotáciu môžete manipulovať tak, aby vyhovovala vašim súčasným želaniam. Hrací automat ponúka veľa príležitostí na znásobenie svojho bohatstva, s tromi jackpotmi - Mega, Major a Rapid - Free Spins s multiplikátormi a symbolom Wild, ktorý zvyšuje vaše šance na zasiahnutie výhernej kombinácie zakaždým, keď hráte.

Túžba po víťazstve

Hrací automat Cupid Wild at Heart je základným prvkom svätého Valentína a má obľúbeného malého cherubína - Amora. Na valcoch tejto hry sa objavujú aj niektoré okrídlené ikony nástrojov lásky, vrátane lýry, materiálu na písanie milostných listov, luku a šípu a kalicha plného vína.

Online automat zaujme svetelným novodobým štýlom s dvojrozmernou kreslenou grafikou s jasnými vzdušnými farbami. Hra sa v skutočnosti drží mytologického pôvodu Cupidu tým, že predstavuje valce, akoby boli zasadené do panteónu gréckych bohov.

Láska je určite vo vzduchu s týmto volajúcim automatom. Prináša vás ju  spoločnosť Blueprint Gaming, má romantickú novinku, ktorá po skončení Valentína bude zázraky pôsobiť na váš milostný život. Pri činnosti, ako je Cupid Wild At Heart, sa nemusíte snažiť, pretože hoci je milovaná, má toľko funkcií, aby vás stále zaujímala. Zober to od nás, nie sme romantici a mohli by sme to hrať celý deň.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Cupid Wild at Heart a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Cupid Wild at Heart
Game Platform Blueprint Gaming
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 20
HD Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze