Centurion

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Centurion

Hrací automat Centurion vytvorený spoločnosťou Inspired Gaming vás prenesie späť v čase do starovekého Ríma. Získajte aj vy skvelé kombinácie výhier prostredníctvom tejto hry, ak roztočíte všetkých päť valcov online.

Medzi hlavných hrdinou tejto hry patria profesionálny rímsky vojaci, ktorí bojujú, aby ste sa premenili na rad a stavali sa na Centurion. Pripojte sa k odvážnemu Maximusovi Winnus a odhaľte všetky poklady, ktoré sú ukryké na slávnej ceste. Slot Centurion ako kasíno hra bola pôvodne zverejnená na stránke Slotzzz.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Centurion a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Centurion
Game Platform Inspired Gaming Group
3D No
Bet Levels 1
Coin Values 0.20
Free Spins Yes
Game Features Super Bonus Reels, Reelus Maximus, Prizes on Parade, Road to Rome, 5 of a kind
HD No
Lines 20
Min / Max Bet 0.20 / 250
Reel Type Video slot reels
Reels 5
Rows 3
Technology Flash
Theme Based on history of Roman Empire
Ways to Win 20
Jackpot No
Wheels 5
Graphics 5/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry