Centurion

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Hrací automat Centurion je mega populárny v Spojenom Kráľovstve

Hrací automat Centurion vytvorený spoločnosťou Inspired Gaming vás prenesie späť v čase do starovekého Ríma. Získajte aj vy skvelé kombinácie výhier prostredníctvom tejto hry, ak roztočíte všetkých päť valcov online.

Medzi hlavných hrdinou tejto hry patria profesionálny rímsky vojaci, ktorí bojujú, aby ste sa premenili na rad a stavali sa na Centurion. Pripojte sa k odvážnemu Maximusovi Winnus a odhaľte všetky poklady, ktoré sú ukryté na slávnej ceste.

Pôvod automatu Centurion

Na prvý pohľad môžete zostať silne prekvapení. Ako môže niečo tak jednoduché ako výherný automat Centurion byť mega hitom v Spojenom Kráľovstve? A teraz sa prenesme na Slovensko a hracie automaty ako napríklad Sizzling Hot či Book of Ra. Vidíte rozdiel v kvalite? Nie je tam veruže veľký! Dôvod pre obľúbenosť je však vo všetkých spomenutých prípadoch rovnaký. Prítomnosť vo väčšine kamenných kasín či herní. Ak niečo poznáš a vieš si fyzicky "ohmatať", je väčšia šance, že to budeš hľadať aj v online prostredí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Hrací automat Centurion je mega populárny v Spojenom Kráľovstve a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Centurion
Game Platform Inspired Gaming Group
3D No
Bet Levels 1
Coin Values 0.20
Free Spins Yes
Game Features Super Bonus Reels, Reelus Maximus, Prizes on Parade, Road to Rome, 5 of a kind
HD No
Jackpot No
Min / Max Bet 0.20 / 250
Reel Type Video slot reels
Reels 5
Rows 3
Technology Flash
Theme Based on history of Roman Empire
Ways to Win 20
Lines 20
Wheels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry