Hrací automat Guns N´Roses

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Guns N´Roses

Určite každý pozná svetoznámu rockovú skupinu Guns n ´ Roses. Spoločnost Net Ent, sa rozhodla na počesť tejto skvelej skupiny, spraviť hrací automat, ktorý sa bude niesť v ich duchu.

Hráči určite ocenia dokonale spracovanú grafiku a množstvo funkcii a doplnkových funkcii. 5 valcov s 3 riadkami sú uložene na pódiu s množstvom divákov. Hráč si môže počas hrania zvoliť pesničky, ktoré chce aby mu hrali a spríjemňovali tak hru na hracom automate. Net Ent vôbec nešetril efektmi a tak pri každej výhre zažijete ovácie divákov, alebo ohňostroje.

Okrem skvelej grafiky je hrací automat Guns N´Roses plný funkcii, bonusov a špeciálnych symbolov. Na hracom poli, sa môžete stretnúť okrem základných kartových symbolov, aj s hviezdami tejto kapely a symbolmi ozdobenými ružami.

Ďalej na Vás čaká množstvo funkcii ako: Wild Symbol, Bonus Wheel, The Crowd-Pleaser Bonus Game, Encore Free Spins, Appetite For Destruction Wild, Legend Spins a Solo Multiplier.

Užite si skvelý zážitok a vysoké výhry s hracím automatom Guns N´Roses!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Guns N´Roses a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Guns'n'Roses
Game Platform NetEnt
Game Features Wild substitutions, Expanding Wilds, Bonus symbols, Legend Spins, Solo multiplier, Encore Free Spins, Crowd-Pleaser Bonus Game,
Lines 20
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Free Spins Yes
Theme Guns N’ Roses Gig
Graphics 8/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo