Back to the Fruits

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Back to the Fruits

Jedna z nových hier od spoločnosti Gamomat, Back to the Fruits, sa vás skutočne pokúsi vziať späť v čase a predstaviť sadu symbolov ovocia v klasickom štýle. Zároveň poskytne modernejšie nastavenie, ako by ste dostali z automatov v dávnej minulosti.

Symboly ovocia a bar nájdete tiež v obľúbenom video automate Sizzling Hot. Najhranejšia hra v online svete automatov je tu pre vás. Už ste niekedy požiadali sami seba, aké je to hrať pred monitorom vášho počítača namiesto kasín? Teraz je to možné urobiť. Obrovská šanca na výhru a veľa adrenalínu, to sú dve veci, vďaka ktorým bola táto hra pre gaminátorov ikonou.

Pokúste sa vrátiť späť v čase

Hrací automat Back to the Fruits vás zavedie späť do starých ovocných automatov so symbolmi retro ovocia a klasickými symbolmi, ako sú zlaté zvony a horiace červené sedmičky. Spoločnosť Gamomat dodala tejto nadčasovej téme úplne nový vzhľad, pretože kombinuje tradičné ovocie s peknou témou džungle, ktorá prináša na valce veľa žiarivých farieb.

Hra Back to the Fruits prináša veci do modernej zostavy s piatimi valcami a tromi radmi, pričom na každom kolese je iba päť výplatných línií. K dispozícii je tiež šumivý diamantový divoký symbol, ktorý nahradí symboly, keď je možné vytvoriť výhernú kombináciu, ako aj multiplikátor, ktorý môže vynásobiť výherné kombinácie 3x.

Medzi hustými listami a jasne zelenými listami džungle nájdete symboly ako melóny, hrozno, pomaranče, citróny, čerešne a klasický červený sedem a zlatý zvon. Symbol Wild je šumivý diamant, ktorý sa môže objaviť iba na valcoch dva a štyri. Otočte online valcami aj vy a získajte víťaznú líniu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Back to the Fruits a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Back to the Fruits
Game Platform Unknown
Lines 5
Game Features Multipliers
Min / Max Bet 0.10 / 6.00
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Ovocné Automaty