Archangels Salvation

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Archangels Salvation

Nepremeškajte šancu na vyskúšanie čerstvej novinky od developerskej spoločnosti Net Entertainment Archangels Salvation, ktorá ponúka v histórii najvyššiu kombináciu výhier. Konkrétne v tejto hre to predstavuje 100 výherných línií. Na šiestich valcoch s dvanástimi riadkami dominuje skvelá 3D grafika a množstvo špeciálnych funkcií, ktoré vytvárajú na valcoch atraktívne kombinácie kasíno výhier online.

Hra ponúka možnosť nazrieť do sveta fantázie, ale tentokrát to nie je o fantasy svete ani o bohoch, ale o archanjeloch. Títo archanjeli alebo bytosti veľmi podobné archanjelom sa nachádzajú v mnohých náboženských tradíciách. Anjeli, obzvlášť archanjeli, sú považovaní za veľmi silné duchovné bytosti, ktoré zachytávajú našu pozornosť po stáročia. Jeho úlohou v tomto 3D online video automate Archangels Salvation dostal zmysluplnú úlohu, ktorej hlavným cieľom je priniesť spásu, zatiaľ čo ona narazí na zlomyseľnosť diabla. Tu začína vojna medzi dobrom a zlom, vzrušujúce a zároveň dramatické dobrodružstvo, ktoré môžete ovládnuť v tomto epickom príbehu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Archangels Salvation a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Archangels Salvation
Game Platform NetEnt
Lines 100
Reels 6
Rows 12
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 9/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo