Uvítací bonus až 1000€ a 100 točení zadarmo

Uvítací bonus až 1000€ a 100 točení zadarmo

20/01/2020

Ak ste novo-registrovaný hráč a hráč športového tipovania, kasíno Doxxbet si pre vás pripravilo veľkorysú ponuku. Ponúka Vám Uvítací bonus vo výške 10€, 50€, 100€, 500€ alebo 1000€. Stačí sa zaregistrovať a otvoriť si účet v Doxxbet kasíne a v profile v sekcii „Bonusy a Promokódy“ si môžete aktivovať jeden z Uvítacích bonusov.

Pre bonus ponuku v Česku navštívte portál Hrací automaty zdarma. Samozrejme má pre vás kasíno ešte jednu lákavú ponuku. Získajte až 100 točení zadarmo. Tieto točenia zadarmo sú rozdelene medzi dva hracie automaty:

50 točení zadarmo s hracím automatom Gem Heat: 

  • Na načerpanie 50 točení zadarmo Vám stačí jednoduché overenie Vašeho hráčskeho účtu a vzápätí Vám budú točenia pripočítané. Už je len na Vás ako sa vám podarí naložiť so šťastím v hre. Po vyčerpaní všetkých točení zadarmo, sa Vám automaticky vaša výhra pripíše na účet rovno v reálnych peniazoch.

50 točení zadarmo s hracím automatom Royal Respin Deluxe:

  • Načerpanie 50 točení zadarmo v Royal Respin Deluxe je trošku zložitejšie, ale nič čo by ste nezvládli. Nájdite si v Doxxbet ľubovolný hrací automat a pretočte na ňom dokopy 100 €. Na ďalší den sa môžete tešit na notofikáciu, ktorá Vám oznámi načerpanie 50 točení zadarmo na daný hrací automat. Následne stačí spusti Royal Respin Deluxe a v spodnej lište hry uvidíte svoje točenia zadramo. Po vyčerpaní všetkých točení zadarmo, sa Vám automaticky vaša výhra pripíše na účet rovno v reálnych peniazoch.

Točenia zadarmo sú limitované do maximálnej výšky výhry 100 €. Počíta sa to zo všetkých 50 točení dokopy.

Podmienky Uvítacieho Bonusu

Najneskôr do 30 dní od aktivácie jedného z uvítacích bonusov musíte vsadiť 10 až 30 násobok výšky daného vybraného uvítacieho bonusu v reálnych peniazoch. Až potom sa Vám bonus pripíše v reálnych peniazoch a môžete ho začať čerpať.

Príklad: Ak si volíte aktiváciu bonusu vo výške, musíte pretočiť za reálne peniaze jeho 10-násobok, teda 100€. Až potom sa Vám bonus pripíše do reálnych peňazí.

 

News Zatočenia Zadarmo Kasino Bonus