Tipy na futbal? Jedine s verifikáciou

Tipy na futbal? Jedine s verifikáciou

07/06/2022

Na Slovensku a v Čechách rozkvitá biznis stávkovacích servisov. Funguje to tak, že za určitý poplatok dostaneš informácie o tom ako skončia zápasy. Ceny sa pohybujú od niekoľko desiatok eur za mesiac po niekoľko sto eur za jeden zápas. Ak si myslíte že trh s tipmi na zápas ovládajú podvodníci, tak ste veľmi blízko k pravde. Skvele je situácia popísaná v nasledujúcom videu (na YouTube nájdete všetky 3 časti).

Čo ak tipy na zápasy nevyjdú?

Ako ste vo videu videli, mnohí z nás sa naučia svoju lekciu za vysokú cenu. Ako teda postupovať ak nechceš byť jeden z nich. Niet pochýb o tom, že mnohí sa snažia robiť biznis najlepšie ako len vedia. Ako ich ale oddeliť od tých ostatných? Odpovedí máme hneď niekoľko. V bežnom živote si takmer vždy preklepne produkt predtým ako si ho kúpime. Prečo to neurobiť aj s tipmi na zápasy či kasínom? Základná informácia je tak dostupná už za do jednej minúty. Ak totižto niekto naletí podvodníkovi, väčšinou to tak nenechá a rozmaže ho po celom internete.

Ďalšou metódou sú tipy na zápasy s verifikáciou. A máme na mysli skutočnú verifikáciu - bez photoshop-u či manipulácie zdrojového kódu tiketu. Ak niekto tvrdí, že dosahuje v tipovaní uspokojivé výsledky musí mať históriu tiketov vo forme databázy a nie vo forme obrázkov.

Kritické myslenie je na mieste

Podvody cez tipovacie servisy potrebujú 2 veci - naivitu a chamtivosť. Teito 2 charakteristiky ťa predurčujú k tomu aby si sa stal ich ďalšou obeťou. Ako prostriedok často používajú FOMO (fear of missing out) - svoju ponuku ponúkajú cez "akože zľavu", ktorá vyprší už čoskoro a tebe ujdú skvelé tipy na futbal. Naša rada znie. Zastav sa. Nič ti neujde. Urob si detailnú kontrolu servisu - referencie, verifikáciu a takisto si pozri garancie. Ak sa ti nebude niečo zdať, tak ve tomu že sa asi jedná o podvod.

 

Tipovanie

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Eurogold Kasino €10 000 + 500 Free spinov
18+ and T&C Apply