Inspired Gaming Group

Inspired Gaming Group

16/04/2018

Inspired Gaming Group je britská softvérová spoločnosť, ktorá je známa tvorbou  virtuálnych športových a mobilných kasínových hier. Spoločnosť Luke Alvareza sa spočiatku spustila v roku 2010 ako oddelenie na uvedenie do prevádzky mobilnej zábavy, ktorá sa postupne vyvinula na popredného vývojára mobilných hier na digitálnom trhu. Posunul svoje zameranie z mobilných hier a diverzifikoval na serverové herné terminály a virtuálne športy, zabezpečil svoje prvé zmluvy v Taliansku a Číne. V období od roku 2010 do roku 2015 spoločnosť Inspired dokázala rozšíriť svoj trh na Severnú Ameriku, Latinskú Ameriku a ďalšie krajiny EÚ. Ďalším krokom v rebríčku úspechu bolo, keď ho získala spoločnosť Hydra Industries a premenila sa na spoločnosť Inspired Entertainment Inc.

Popri on-line mobilných hrách poskytuje serverové video lotériové produkty, ktoré majú globálnu distribúciu. Kasína ponúkajú stolové hry, VLT, športové stávky, hracie automaty, produkty SBG a produkty Bingo. Je hlavným dodávateľom digitálneho obsahu vo formátoch vrátane virtuálnych športov, mobilných hier a herných systémov založených na serveroch, aby boli legitímni operátori stávok a hier na celom svete.

Video lotérie umožňujú hráčom navzájom konkurovať prostredníctvom prepojených terminálov, zatiaľ čo virtuálne hry umožňujú hráčom zúčastňovať sa na rôznych športových podujatiach, ako sú virtuálne dostihy, virtuálne futbalové stávky a kriket na svojich zariadeniach (smartphone alebo počítači). Hry sú prevažne multi platformné a kompatibilné so stolnými počítačmi, smartphonmi a tabletmi, okrem terminálov. Preto väčší podiel hráčov preferuje hranie hier na svojich digitálnych zariadeniach, namiesto kasína alebo stávkových obchodov.

Spoločnosť dodáva svoje produkty do kasín, stávkových obchodov a on-line operátorov do viac ako 35 zákazníckych krajín. Virtuálne športové oddelenie je k dispozícii vo viac ako 40000 miestach na 200 webových stránkach. Je to hlavný výrobca britských FOBT (stávkových počítadiel s pevnými kurzami), ako aj dotykových herných automatov dostupných v obchodoch so stávkami.

Zoznam hier vyvinutých spoločnosťou Inspired je prakticky neobmedzený. Virtuálny športový zoznam obsahuje ruletu, lotto, bingo, keno, bush, Virtual Grand National, Mike Tyson Virtuálne boxovanie a Rush Cycling Go. Sú úplne užívateľsky ovládateľné a grafika môže byť prispôsobená podľa želania hráča. Ďalej sa môžete tešiť na:

Inspired si zaslúži osobitnú zmienku o tom, že je právne zodpovedná za jej záväzok k bezpečnosti tých, ktorí si vybrali hazardné hry ako formu zábavy. Zároveň zohráva aktívnu úlohu pri znižovaní počtu problémových hráčov. Vykonáva to úplne nová technológia Open SBG / VLT Core TM, ktorá sa dá okamžite nasadiť prostredníctvom siete, čo umožňuje prevádzkovateľom / regulátorom segmentovať akékoľvek údaje pomocou akýchkoľvek kritérií (napr. Hra, stroj, hráč, priemerný podiel a čas na zariadení.)

Inspired pracuje iba v regulovanej sieti producentov hazardných hier pod správnou právomocou, a tým chráni záujem hráčov v nasledujúcich okruhoch:

  • pomocou zabezpečených a regulovaných systémov (ktoré zabezpečujú dôkladný test celého obsahu),
  • umiestnenie RTP (návrat do prehrávača) na stránkach pomoci,
  • poskytovanie finančných darov charitatívnym organizáciám v oblasti hazardných hier (ktoré budú skúmať a predchádzať problémom v krajinách hazardných hier);
  • poskytovať zamestnancom / zákazníkom pokyny na riešenie problému s hazardnými hrami.
News Hazard Kasíno v Mobile Kasíno Naživo Lotéria Producent Hazardných Hier

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply