Futbalové predpovede a tipy na stávky: Chelsea vs Crystal Palace

Futbalové predpovede a tipy na stávky: Chelsea vs Crystal Palace

10/02/2020

Aj napriek tomu, že Chelsea zaostáva o 2 body za svojimi londýnskymi súpermi v lige, má podľa predpovede poraziť Crystal Palace. Štatistiky dávajú spoločnosti F. Lampard’s Blues 73% šancu na víťazstvo. Keď sa pozriete na peniaze, ktoré minulé leto investovali do útočníkov je ľahké pochopiť prečo. Tento týždeň má Chelsea 65% šancu na viac ako 2 góly, čo dosiahli v 2 zo svojich 3 zápasov Premier League v tejto sezóne - výnimkou sú domáca prehra s Liverpoolom.

Nie je prekvapením, že výhra domácich nemá priaznivý kurz, ale výhra Chelsea 2:1 vyzerá dobre s kurzom 7/1, zatiaľ čo BTTS (oba tímy skórujú) a bez remízy je k dispozícii kurz 6/4 čo tiež nie je zlé. Matematika naznačuje iba 17% šancu na remízu. Vďaka hrozivému útoku Chelsea a mierne pochybnej obrane by si mal Palace byť istý, že sa dostane do výsledkovej listiny, a má mať 50% šancu, že sa tak stane.

Akvizícia Eduarda Mendyho by mala pomôcť podporiť deravú líniu Chelsea, ale to si pravdepodobne bude vyžadovať čas. S obranami, ako sú Zaha a Eze, by mohla byť obrana Chelsea pred ťažkým popoludním. Ak máte chuť na fantastickú nádielku gólov v tejto hre je stávka BTTS a viac ako 3,5 gólu k dispozícii s kurzom 2/1, zatiaľ čo BTTS a víťazstvo Chelsea sú za rovnakú cenu a vyzerajú veľmi slušne s potenciálom zdvojnásobiť Vaše peniaze.

News Bonus Športové Tipovanie

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Eurogold Kasino €10 000 + 500 Free spinov
18+ and T&C Apply