Free Spiny

Free Spiny

6/9/2022

Free Spiny alebo voľné zatočenia patria medzi najobľúbenejšie formy kasíno bonusu. Obľúbené sú hlavne z dôvodu nízkeho alebo nulového rizika. Online casino využíva 2 formy odmeňovania hráčov.

Prvou a najobľúbenejšou formou sú free spiny za registráciu. To znamená, že hráč nie je povinný vsadiť ani cent a jediné čo musí urobiť je registrovať sa a overiť svoj účet.

Druhou formou free spinov sú takzvané doplnkové free spiny. Funguje to tak, že hráč k bežnému bonusu získa ešte malú pozornosť vo forme voľných zatočení. Poďme sa teda pozrieť na to čo ponúkajú slovenské online kasína.

Free spiny  Synotip

Každý nový hráč má nárok na všetky dostupné bonusy pre nových hráčov: vstupný bonus, free spiny a bezrizikové pretáčania.
synottip ti dá k dispozícií až 640 free spinov (voľných pretočení) ale čítaj pozorne. Ich výška totižto závisí na výške tvojho prvého vkladu. Taktiež je dôležité ako svoj prvý vklad uskutočníš.

Free spiny sa priraďujú káždému hráčovi pri prvom vklade na hráčsky účet. Je potrebné kliknúť >SEM a zadať správny Promo kód podľa výšky depozitu.

Bez promo kódu žiadne free spiny nedostaneš. Je to jednoduché a podľa nasledujúcej tabuľky by si to mohol zvládnuť.

Výška vkladu (EUR) Free spiny (0,1€/spin) Promo kód
50 - 300 80 bonus80
301 - 600 200 bonus200
601 - 900 340 bonus340
901 - 1200 500 bonus500
> 1201 640 bonus640

Podmienky:

  • Free spiny hráč získa po pripísaní piatej časti 100 % Vstupného bonusu.
  • Free spiny budú k dispozícii v hre Hell Mania.
  • Nie je podmienkou využiť všetky Free spiny naraz.
  • Ak hráč realizuje svoj prvý vklad prevodom na účet, tak sa free spiny neaktivujú.

 

 

Prvých 50 free spinov len za registráciu

...a teda úplne bez rizika. Jediné čo treba urobiť je registrovať sa a overiť si účet. Po prvom vklade na účet Ti Synot dá 50 free spinov v celkovej hodnote 25 EUR. Jeden free spin v hodnote 50 centov a je to úplne bez rizika.

Free spiny Tipsport

tipsport momentálne neponúka žiadne free spiny. Môžete však využiť skvelý kasíno bonus do výšky 1000 eur. Všetkým novým hráčom tipsport dáva skvelý vstupný bonus vo výške 100% z prvého vkladu a to až do výšky 1 000 EUR.

 

 

 Free spiny Fortuna

333 free spinov od fortuna ti bude priradených v troch krokoch. Ako na to? Je potrebné vložiť minimálne 10€ na hráčsky účet a automaticky 111 free spinov na hracom automate FRUTOMATIC je tvojich.

Ďalší vklad vo výške aspoň 10 eur ti odomkne nových 111 free spinov, tentokrát už na všetky kasíno hry od Apollo. Rovnaké podmienky platia pre tretiu sériu free spinov.

Ďalšou možnosťou ako získať free spiny je klasický bonus ku ktorému získaš 100 free spinov ako darček. Stačí urobiť vklad na hráčsky účet v hodnote aspoň 10 eur a bonusová čiastka ti bude automaticky pripísaná.

Po depozite na svoj hráčsky účet získaš aj extra 100 free spinov na hry Kajot (v hodnote 10 eur). Hry od výrobcu Kajot nájdeš v sekcii Vegas. Zahrať si môžeš napríklad populárnu hru Super Joker 40, Multi Vegas 81, či Joker 27.

Fortuna taktiež pravidelne usporadúva rôzne súťaže a výhrou bývajú práve free spiny. Oplatí sa preto prihlásiť na ich newsletter.

 

Free spiny Doxxbet

doxxbet potiahol prefíkanosť do vyššieho levelu. V Doxxbet máš nárok na 250 free spinov, tieto sú však uvolňované postupne v štyroch vlnách. na to využiť ich máš pritom 30 dní od registrácie.

50 Free spinov

Prvých 50 free spinov je bez akýchkoľvek rizík. Jediné čo potrebuješ je registrovať sa a overiť si identitu na hráčskom účte. Free spiny sú platné na týchto kasíno hrách: Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe, Gem Heat, Lucky Emeralds, Shields of Rome alebo Legend of Hydra.

50 Free spinov extra

Pre získanie ďalších spinov extra treba pretočiť v Doxxbete kasíne na ľubovoľných kasíno hrách minimálne 100 eur. Hry kde si potom môžeš uplatniť free spiny sú: Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe, Gem Heat, Lucky Emeralds, Shields of Rome alebo Legend of Hydra

50 Free spinov ešte raz

Pre získanie ďalších spinov extra treba pretočiť v Doxxbete kasíne na ľubovoľných kasíno hrách minimálne 250 eur. Hry kde si potom môžeš uplatniť free spiny sú: Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe, Gem Heat, Lucky Emeralds, Shields of Rome alebo Legend of Hydra.

100 free spinov na hrách Berry Berry Bonaza alebo Midnight Wilds

Pre získanie ďalších spinov extra treba pretočiť v Doxxbete kasíne na ľubovoľných kasíno hrách minimálne 500 eur. Následne sa ti ihneď aktivujú točenia zdarma. Hry kde si potom môžeš uplatniť free spiny sú: Berry Berry Bonaza alebo Midnight Wilds.

 

News Hazard

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply