Bwin kasíno

7/12/2015

bwin (v minulosti známy pod doménou bet and win) je veľký hráč na poli online zábavy a hazardných hier. Podobne ako iné známe spoločnosti v tejto brandži, ani Bwin nezostal iba pri stávkovej činnosti, ale postupne sa rozrástol aj o online poker a online kasíno. Cieľom bolo zabezpečiť dokonalý zákaznícky komfort, aby užívatelia našli na jednom mieste všetko, čo potrebujú. A teraz niečo o kasíne. Toto kasíno je určite väčšine hráčov dobre známe, ale možno sa medzi Vami nájdu aj takí, pre ktorých môže byť neznámou. A preto niekoľko slov o tomto kasíne. Vyzdvihol by som jeho celkovú spoľahlivosť, vysokú bezpečnosť systému, kvalitné prevedenie hier, jeho bonusy ako aj vernostný program pre hráčov. Je vidieť, že kasíno svojich hráčov rozmaznáva, vzhľadom na štedré bonusy a časté promo akcie. Čo sa týka budúcnosti tohto kasína, tak nepochybujem o tom, že bude naberať na sile a získavať si stále viac a viac zákazníkov.

Kasíno hry

V bwin si môžete vybrať z viac ako 70 hier. Kasíno dáva dôraz na kvalitu pred kvantitou. A preto prvotriedne prevedenie hier a výborná grafika vyústi do skvelého zážitku z hry. Aj napriek tomu, že herná ponuka nie je až taká rozsiahla, tak tu určite nájdete to, čo hľadáte a to, čo Vám bude vyhovovať. Nemôže chýbať klasika v podobe Rulety či BlackJacku, ale aj inovatívne hracie automaty, napínavé videopokerové hry a iné.

Hrajte Bwin v mobile

Možnosť zahrať si bwin kasíno v mobile majú teraz užívatelia iPhonu a Android Smartphonu. Ak patríte medzi nich a ešte ste nevyskúšali toto kasíno, tak je najvyšší čas to napraviť. Aj takto Vám Bwin teraz ponúka možnosť užiť si nefalšovanú kasínovú zábavu. Zahrať si môžete BlackJack, Ruletu, Kick'n'Spin a Gold of Yucatan. Tieto štyri hry sú v súčasnosti na výber, no o nejaký čas môže byť táto ponuka pokojne rozšírená aj o iné hry.

Bwin je bezpečné kasíno

Ako som už raz spomínal, tak jedným z plusov tohto kasína je vysoká bezpečnosť systému a to aj vďaka používanej technológie od renomovanej firmy VeriSign. Môžete sa spoľahnúť, že všetky vklady a výplaty peňazí sú pod prísnou ochranou. A nielen tie, ale ich systém je zárukou bezpečia aj Vašich osobných údajov. Pre maximálnu možnú ochranu uplatňujú všetky technologicky dostupné bezpečnostné opatrenia.

Platobný styk

Bez ohľadu nato, či sa chystáte uskutočniť vklad hotovosti alebo nechať si vyplatiť Vašu výhru, tak máte na výber z viacerých spôsobov. Jeden z najrýchlejších spôsobov predstavuje použitie kreditných kariet Visa a Master. Ďalšou možnosťou je prostredníctvom internetových peňaženiek Moneybooker, NETeller alebo prostredníctvom bankového prevodu.

Vstupný bonus a vernostný program

Ak ešte stále váhate, či vstúpiť do tohto kasína alebo nie, tak pozvánkou môže byť pre Vás aj vstupný bonus. Je to 50% vstupný bonus až do výšky 200 eur. Tento bonus sa týka nových hráčov, ale v Bwine nie je nikto ukrátený, pretože pre ostatných zákazníkov je dostupný vernostný program. Zapojením sa do tohto programu získavate body, ktoré neskôr použijete pri hraní alebo za ne získate rôzne darčeky.

News Review Bonus Online Kasino

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply