Automatová hra Zoom

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Zoom

Moderne ladený výherný video automat Zoom od spoločnosti Thunderkick ponúka na šiestich valcoch skvelých 64 pevne daných stávkových radov. Hra obsahuje bonusové symboly ako Wild a expandujúce symboly Zoom s opätovným roztočením valcov, ktoré vám doprajú väčšie šance vyhrať veľkú sumu peňazí. Okrem špeciálnych symbolov tu nájdete rôzne druhy šťavnatého ovocia, hviezdičky, zvončeky a číslo 7.

Vysnívaná výhra je blízko

Hrací automat Zoom má k dispozícii 24 rôznych polôh, kde symboly sú umiestnené do 6 štvorcov 2x2. Každý štvorec funguje ako normálny valec. Dôvodom, prečo sú valce roztriedené do rámčekov je, že tento ovocný automat má zaujímavú funkciu zoom, kde počas otáčania môže symbol "Z" môže ostať v niektorej zo 6 štvorcov. To spôsobí, že 4 symboly vo vnútri štvorca pokryjú celý štvorec, a to bude aktivovať re-spin. Je možné získať až celkom 7 opätovných roztočení počas základnej hry. Maximálna potenciálna výhra je 1.500 násobok vkladu.

Odporúčame vám pozrieť si aj hry v kategóriách ruleta a video automaty na našom webe.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Zoom a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Zoom
Game Platform Thunderkick
Coin Values 0.10
Theme Fruit machine game combined with video slot features
Technology HTML5
Symbols Zoom symbol, Wild Symbol, Fruit Symbols
Rows 4
Reels 5
Reel Type Spinning reels
Min / Max Bet 0.10 / 100
Game Features Re-Spins, Zoom feature
Lines 64
Jackpot No
HD No
Ways to Win 64
Free Spins No
3D No
Bet Levels 1
Maximum Win 1500 x your bet
Wheels 6
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Ovocné Automaty