Hrací automat Zombie

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Zombies

Apokalypsa je blízko..... Nákaza sa rozširuje..... Už sa blížia..... Zombie!

Hrací automat je od spoločnosti NetEnt, ktorá sa zamerala na fanúšikov zombie. Ak si jedným z nich, túto hru musíš vyskúšať. Tajomnú a strašidelnú hudbu dopĺňa super grafika a skvelé spracovanie hry. Hrací automat Zombie, ponúka hru na 5 valcoch s neuveriteľnými 20 výhernými líniami. Funkcie ako Wilds, Free spin s násobením až 10x a Random Wild, sú zaujímavou a neoddeliteľnou súčasťou hry.

Symboly

Medzi  základné potreby a symboly patri aj: sekera a kijak (na obranu), oko, mozog, plynová maska a neodmysliteľná motorová píla. Najobľúbenejšími symbolmi sú Wild symbol, Wild (zombie) ten sa objavuje len na 3 valci, Scatter symbol (zombie virus) aktivuje Free spin. Neváhajte ani chvíľu, pustite sa do boja proti zombie a odneste si svoju výhru.

Nezabudnite sa pozrieť aj na hracie automaty, ktoré sú v kategóriách Klasické Hracie Automaty a Stieracie Žreby.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Zombies a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Zombies
Game Platform NetEnt
3D No
Bet Levels 10
Free Spins Yes
Jackpot No
Lines 20
Reels 5
Rows 3
Technology Flash
Theme Zombies are about to kill you
Ways to Win 20
HD No
Wheels 3
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Zatočenia Zadarmo Hracie Automaty Zadarmo