Výherné hracie automaty Zeus

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Zeus

Vystúpte online na horu Olymp prostredníctvom výherného hracieho automatu Zeus, ktorú prináša spoločnosť Williams Interactive. Je navrhnutý na tématiku starogréckeho boha Dia, kde môžete získať až tridsať výherných línií na piatich valcoch. Počas hrania sa tiež stretnete s ďalšími významnými bohyňami.

Legendy ožívajú a prinášajú bohatstvo

Čaká na vás nielen známy boh Zeus, vládca ostatných božstiev, ale aj ďalšie postavy gréckej mytológie. Stretnete krásnu bohyňu lásky Afroditu, tiež flautistu, rohatého Pana s kozími nohami. Na valcoch uvidíte i umelecké predmety staroveku, napríklad hrozno určené na výrobu vína, maľované urny, zdobené obrazy hrdinov a športovcov, zelené vavrínové vence, bojovnícke helmy a mocné blesky samotného Dia.

Automatová hra Zeus vďaka svojej grafike, výnimočným priestorovým zvukom fanfár a nespočetnými možnosťami výhier, ponúka vzrušujúce a napínavé dobrodružstvo, tiež herný zážitok v kasínach s licenciou za skutočné peniaze. Odporúčame vám pozrieť si aj hry v kategóriách Blackjack a Klasické Hracie Automaty na našom webe.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Zeus a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Zeus
Game Platform Williams Interactive
Reels 5
Lines 30
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo