Automaty Zeus 1000

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Zeus 1000

S automatmi Zeus 1000 od William Hill Interactive sa ocitnete v spoločnosti postáv gréckej mytológie. Svojou grafikou ohromia každého hráča a budete si tak vychutnávať výhry, ktoré hrací automat ponúka prostredníctvom skvelých funkcií a symbolov.

Objavujte poklady bohov už dnes

Hrací automat Zeus 1000 disponuje s dvoma netradične hracími plochami, na ktorých máte možnosť získavať obrovské výhry, ktoré sa pripíšu na vaše herné účty vo vybraných kasínach s licenciou. Ak na hlavnej hracej ploche trafíte 4 symboly Zeus na valci, potom vám pridajú na valcoch až 1000 symbolov Zeus add! Ak získate na hracom poli vpravo tri alebo viac voľne umiestnených symbolov BONUS, potom sa spustia roztočenia zadarmo a k tomu navyše úžasná funkcia ZEUS FEATURE.

Na našej stránke sa nachádza aj zoznam kategórii automatov. Vyskúšajte kategóriu stolových hier alebo stieracích žrebov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Zeus 1000 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Zeus 1000
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 100
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo