Hracie automaty X men

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

X Men

Ak patríte medzi fanúšikov tohto známeho obľúbeného komiksu, trafili ste do čierneho! Určite vás hrací automat X-men zabaví, a zároveň ponúkne skvelé bonusy s množstvom výhier.

Vyhrať môže naozaj každý

Získaním 15x rovnakého symbolu zdvojnásobujete vašu výhru. Staň sa víťazom na automatoch Holly Madison a budeš hviezdou aj ty. Výherný automat X-men obsahuje päť valcov s 25 výhernými líniami, ktoré sa vyhodnocujú zľava, doprava. Rad bonusových symbolov spestruje hru. Symbol Wild slúži ako náhrada za akýkoľvek iný symbol. X-Feature prináša 5 voľných spinov. Výherné symboly zodpovedajú filmovej predlohe, a vy sa tak narazíte na Wolverina, Doktora Xaviera, alebo Magnetti. Roztočte to s hrdinami X-men aj vy, a môžete sa tešiť vo vybraných kasínach s mega výhier.

Nezabudnite si vychutnať aj online hry ako, ruleta a blackjack v ostatných kategóriách na našom webe.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

X Men a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title X-Men
Game Platform Playtech
Reels 5
Lines 25
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo TV