Automatová hra Wonky Wabbits

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wonky Wabbits

Net Entertainment prináša novinku na automatovej hre Wonky Wabbits, ktorá je plná chutnej zeleniny a úžasných výhier, výhra tu platí v oboch smeroch. Maximum až 390 000 mincí, na piatich valcoch s troma riadkami ponúka 15 výplatných línií. Okrem základných kartových symbolov a zeleniny tu nájdete špeciálny symbol wild, ktorým je zajac, ten vyskočí, ak na neho natrafíte.

Neváhajte a vyskúšajte tento jedinečný automat

Symbol wild aj na výhernom automate Wonky Wabbits nahrádza všetky symboly na valcoch a skopíruje sa na akúkoľvek pozíciu na hracom poli, aby Vám vždy priniesol tú najväčšiu výhru. Na valcoch 2 a 4 sa môže objaviť zdvojený symbol wild, celkom teda môže byť na valcoch automatu až 14 wild symbolov naraz. Vďaka svojej skvelej grafike si túto hru budete užívať ešte viac, lebo ponúka úžasné možnosti, aby na vašom hernom účte pribúdalo ešte viac peňazí.

Zahrajte si aj mnoho ďalších obľúbených online kasínových hier. Pre skutočných hráčov odporúčame zoznam online kasín v bočnom menu, kde nájdete aj najnovšie správy z kasín a súhrn bonusov. Tiež odporúčame pozrieť sa na ostatné kategórie, ako ruleta a video poker.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wonky Wabbits a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wonky Wabbits
Game Platform NetEnt
Reels 5
Lines 15
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo