Adventures in Wonderland výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Adventures in Wonderland

Výherné automaty Adventures in Wonderland sú inšpirované obľúbenou témou Alenky v ríši divov, vytvorené spoločnosťou ASH Gaming. Neváhajte a prežívajte pekné chvíle pohody a oddychu, kde si vytočíte vlastné výhry a budú sa diať rôzne divy.

Dobrodružstvo plné výhier v ríši divov

Hra obsahuje 20 výherných línií a 5 rotujúcich radov, kde okrem základných kartových symbolov stretnete symboly, ktoré tvoria hlavné postavy z príbehu Alenky v ríši divov. Vďaka špeciálnym symbolom, ako sú wild a bonus môžete vaše výhry ešte navýšiť. Túto zaujímavú hru na automatoch Adventures in Wonderland vám spríjemní krásna grafika a zvuková kulisa.

Zahrajte si tiež množstvo ďalších obľúbených online kasínových hier. Vytvorili sme šikovný zoznam všetkých online kasín, najnovších noviniek a prehľadov bonusov v kasínach, ktoré nájdete na bočnom panely našich webových stránok. Odporúčame vám, aby ste sa tiež pozreli na ďalšie kasínové hry, ako sú napríklad video automat a stolové hry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Adventures in Wonderland a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Adventure In Woderland
Game Platform Ash Gaming
Reels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo