Adventures in Wonderland výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Adventures in Wonderland

Výherné automaty Adventures in Wonderland sú inšpirované obľúbenou témou Alenky v ríši divov, vytvorené spoločnosťou ASH Gaming. Neváhajte a prežívajte pekné chvíle pohody a oddychu, kde si vytočíte vlastné výhry a budú sa diať rôzne divy.

Dobrodružstvo plné výhier v ríši divov

Hra obsahuje 20 výherných línií a 5 rotujúcich radov, kde okrem základných kartových symbolov stretnete symboly, ktoré tvoria hlavné postavy z príbehu Alenky v ríši divov. Vďaka špeciálnym symbolom, ako sú wild a bonus môžete vaše výhry ešte navýšiť. Túto zaujímavú hru na automatoch Adventures in Wonderland vám spríjemní krásna grafika a zvuková kulisa.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Adventures in Wonderland a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre