CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wolf Hunters

Mesto sa stalo terčom hrôzostrašných šeliem, ktorý v temnej noci zaútočili. Vašou úlohou bude pridať sa k lovcom týchto vlkolakov, ktorým pomôžete zvíťaziť a zachrániť tak mesto z hrôzy. Ak sa vám na valcoch automatu Wolf Hunters podarí aktivovať špeciálne schopnosti týchto lovcov, víťazstvo bude bližšie k vaším vytúženým odmenám. Na piatich valcoch video automatu Wolf Hunters od poskytovateľov hazardných hier Yggdrasil Gaming, ktorý dáva možnosť získať dvadsať spôsobov výhier si to môžete vyskúšať v online kasínach aj z pohodlia domova. V príbehu vystupujú dve postavy Hhunter a Huntress, ktorých poslaním je bojovať proti vlkolakom.

Hra disponuje Hra siedmymi pravidelnými symbolmi, ktoré vyhrávajú, ak sú tri alebo viac zaradené postupne na výplatnej línii. Vlkodlak je najhodnotnejším symbolom hry. Ak dokážete vyčerpať zdravie vlkolakov, dostanete sa na bonus Slayer. Všetky symboly vlkolakov sú premenené na voľne žijúce zvieratá, ktoré vám pomôžu získať ešte štedrejšie peňažné odmeny. Prežite vzrušenie a skvelú zábavu na hracom automate Wolf Hunters ešte dnes.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wolf Hunters a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wolf Hunters
Game Platform Yggdrasil Gaming
Rows 3
Free Spins Yes
Lines 20
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze