Wizard of Oz Emerald City

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wizard of Oz Emerald City

Krajina kúziel otvára svoje brány na hracom automate Wizard of Oz Emerald City od vývojárov Williams Gaming. Tento päť valcový automat ponúka až 243 spôsobov ako vyhrať. Nájdete tu sedem bonusových funkcií. Dosiahnite veľké ciele, kde získate zaujímavé peňažné ceny i bezplatné otočenia. Pustite sa do hľadania víťaznej cesty a lukratívnym výhram sa môžete potešiť práve vy.

Prehľad funkcií hry

K dispozícii je náhodne spustená funkcia Glinda Good Witch, kde sa vďaka rozširujúcim sa symbolom na valcoch zväčšia aj vaše výhry. Nájdete tu aj funkciu Wheel Bonus, kde môžete získať 1 zo 4 pevných jackpotov a získať prístup k ďalším 2 bonusovým funkciám. Funkcia Emerald City Picking Bonus je viacúrovňová funkcia, v ktorej získate peňažné odmeny a funkcia Glinda Good Witch Free Spins Bonus vám dáva 5 voľných točení.

Zahrajte si tiež množstvo ďalších obľúbených online kasínových hier. Vytvorili sme šikovný zoznam všetkých online kasín, najnovších noviniek a prehľadov bonusov v kasínach, ktoré nájdete na bočnom panely našich webových stránok. Odporúčame vám, aby ste sa tiež pozreli na ďalšie kasínové hry, ako sú napríklad video automaty a stolové hry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wizard of Oz Emerald City a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wizard of Oz Emerald City
Game Platform SG Gaming
Reels 5
Ways to Win 243
Graphics 4/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online