Výherné automaty Wizard of Gems

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wizard of Gems

Veríš na kúzla? Čarodejník v novom výhernom automate Wizard of Gems vám dokáže pričarovať skutočne skvelé výhry. Vyskúšajte, či vám prinesie šťastie a dočkáte sa vytúženej výhry. Rovnaké symboly vyhrávajú, stačí pár kliknutí. Navyše, ak budete mať mimoriadne šťastné kliknutie, môžete sa dočkať výhry, z ktorej sa zakrúti hlava nielen Vám, ale aj Vášmu čarodejníkovi pre šťastie.

Výherné automaty Wizard of Gems ti pričarujú voľné zatočenia

Môžete vyhrať až 50 voľných zatočení v prípade ak kdekoľvek na výhernom automate chytíte 3 symboly hviezdičiek, tak neváhajte a dajte sa zlákať touto čarovnou hrou, vďaka ktorej objavíte znovu svoju vieru v kúzla a zázraky.

Na našej stránke sa nachádza zoznam kategórii automatov. Vyskúšajte kategóriu blackjack alebo klasické hracie automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wizard of Gems a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wizard of Gems
Game Platform Play'n GO
Reels 5
Lines 20
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo