Witchcraft Academy

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Witchcraft Academy

Hľadajte bohatstvo prostredníctvom čarodejníkov na video automate Witchcraft Academy od tvorcov Net Entertainment. Ste pripravený na mágiu plnú kúziel a tajomstiev, ktoré môžete zažiť hneď po roztočení piatich valcov na automate online, ktorý disponuje dvadsiatimi výhernými líniami. Tiež ponúka skvelé špeciálne bonusy a funkcie, ako sú napríklad Elements Bonus a Free Spins s extra funkciami a nechýbajú voľné otočenia.

Pokúste sa odhaliť záhady vo svete kúziel, kde je pre vás pripravené množstvo čarodejníckych prekvapení v podobe odmien, ktoré môže získať každý hráč. Pomôžu vám pritom dve hlavné hrdinky tejto hry Zemana a Efora, ktoré žijú v hlbokej jaskyni. Pokúste sa o nemožné a odmena vás neminie. Len smelo do toho, nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Witchcraft Academy a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Witchcraft Academy
Game Platform NetEnt
Rows 4
Reels 5
Lines 20
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Automaty Online Peniaze