Witch pickings výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Witch Pickings

Zavítajte do rozprávkového sveta, kde sa všetko dobre skončí na výhernom automate Witch pickings od tvorcov NextGen Gaming. Hrou vás budú sprevádzať tri krásne čarodejnice, ktoré vám vyčarujú fantastické kombinácie výhier prostredníctvom skvelých bonusových symbolov, ktoré v hre nájdete. Zavítajte na zámok, kde sa vám splnia tie najtajnejšie sny, ak nájdete záhadný poklad, ktorý ukrývajú krásne čarodejnice. Hra ponúka na piatich valcoch 25 výherných kombinácií, kde nesmie chýbať wild a scatter symbol, bonusová hra, ale aj násobitele.

Nájdite ukryté poklady na zámku spolu s čarodejnicami

Na hracom automate Witch Pickings zbierate trofeje, ktoré sa rozdeľujú na "Násobiteľa špeciálu" a na "Vyhrávate špeciál". Online hra zaznamenáva aj vaše najlepšie skóre.

Stretnete sa tu aj s funkciou Hazard, pri ktorej môžete riskovať svoju výhru a staviť na čiernu alebo červenú a buď brať dvojnásobok alebo nič. Riskovať výhru môžete aj na kartové symboly, ktorý Vám môžu priniesť štvornásobok.

Odporúčame vám zahrať si mnoho ďalších najobľúbenejších online kasínových hier. Pre skutočných hráčov odporúčame zoznam online kasín v bočnom menu, kde nájdete aj najnovšie správy o kasínach a súhrn bonusov. Tiež odporúčame pozrieť si kategórie ruleta a video automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Witch Pickings a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Witch Pickings
Game Platform NextGen Gaming
Reels 5
Lines 25
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo