Wisps výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Wisps

Obloha plná žiarivých hviezd vám poskytne nielen nádherný pohľad vďaka úžasnej grafike, ale aj výnimočné odmeny na piatich valcoch video automatu Wisps. Hra poskytuje až 243 spôsobov výhry s množstvom špeciálnych symbolov, ktoré vyše zisky ešte viac navýšia. Okrem pravidelných bonusových hier a klasických kartových symbolov tu stretnete symbol Transformer, plazmové symboly, ktoré umožnia 15 hier zadarmo a ďalšie zaujímavé funkcie. Objavujte galaxiu neobmedzených možností k výhram.

Nechajte sa unášať do neprebádaného vesmíru, v ktorom sa vytvárajú rôzne farby a svetlá podobajúce sa na ohňostroje prostredníctvom hracieho automatu Wisps bez vkladu. Zahrajte si ho online a preskúmajte každú planétu, ktorá skrýva svoje bohatstvo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Wisps a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre