Wisps výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wisps

Obloha plná žiarivých hviezd vám poskytne nielen nádherný pohľad vďaka úžasnej grafike, ale aj výnimočné odmeny na piatich valcoch video automatu Wisps. Hra poskytuje až 243 spôsobov výhry s množstvom špeciálnych symbolov, ktoré vyše zisky ešte viac navýšia. Okrem pravidelných bonusových hier a klasických kartových symbolov tu stretnete symbol Transformer, plazmové symboly, ktoré umožnia 15 hier zadarmo a ďalšie zaujímavé funkcie. Objavujte galaxiu neobmedzených možností k výhram.

Nechajte sa unášať do neprebádaného vesmíru, v ktorom sa vytvárajú rôzne farby a svetlá podobajúce sa na ohňostroje prostredníctvom hracieho automatu Wisps bez vkladu. Zahrajte si ho online a preskúmajte každú planétu, ktorá skrýva svoje bohatstvo.

Neváhajte vyskúšať mnoho ďalších obľúbených online kasínových hier. Pre oddaných hráčov sme vytvorili zoznam licencovaných online kasín. Nájdete tu aj všetky novinky kasín a prehľad bonusov. Ďalej odporúčame pozrieť si kategórie klasické hracie automaty a blackjack.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wisps a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wisps
Game Platform iSoftBet
Reels 5
Lines 243
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online