Automaty Wishing you fortune

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wishing you Fortune

Na automatoch Wishing you fortune od tvorcov Williams Interactive sa ocitnete v ďalekej Ázii, kde sa vám naskytne čarokrásny pohľad na oblohu plnú žiariacich hviezd a lietajúcich farebných lampiónov spolu so zlatým drakom. Hra ponúka neuveriteľných 1024 výherných línií spolu s množstvom špeciálnych bonusov, s ktorými sa vám určite podarí získať fantastickú výhru.

Potešte sa rozprávkovým jackpotom aj vy

Okrem základných kartových symbolov s nižším ziskom nájdete na hracom automate Wishing you Fortune už spomínané špeciálne symboly ako Wild, Bonus, Festival Wheel a Fortune Reel Trigger. Wild symbol, ktorým je drak umožňuje otáčania zadarmo, drakovi sa menia farby, a každý z nich predstavuje iný počet otočení zadarmo. Fortune Reel Trigger poskytuje náhodné rotácie, Festival Wheel spúšťa špeciálnu ikonu na treťom valci Mega symbol, s ktorým máte možnosť vyhrať jeden z piatich jackpotov. Splňte si svoje sny na výhernom automate Wishing you Fortune so žiarivými farebnými čínskymi lampiónmi šťastia a zlatým drakom (Golden Dragon) lietajúcim po oblohe.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wishing you Fortune a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wishing you Fortune
Game Platform Williams Interactive
Ways to Win 1024
Reels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo