Wild Orient

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wild Orient

Prichádzajú automaty Wild Orient z tématikou orientu a zvierat od tvorcov Microgaming, na piatich valcoch nájdete až 243 výplatných línií. Free Spins bonus game a Respin feature sú zaujímavé bonusy, ktoré vám zvýšia vaše výhry, a obsahuje aj roztočenia zadarmo, ktorých môžete získať až 30, kde všetky výhry sa môžu až 3-násobiť. So špeciálnych symbolov je tu Scatter symbol, ale aj klasické kartové symboly.

Orient otvára brány fantastických výhier

Hracie automaty Wild Orient sa odohrávajú v ázijskej džungli. V nádhernej prírode môžete pozorovať veľmi vzácne živočíchy, ktorými sú napríklad pandy, tigre, slony. Hra je rovnako dostupná aj v mobilnej verzii, takže ju môžete vyskúšať kdekoľvek ste a získať tak mega výhry na váš herný účet.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wild Orient a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wild Orient
Game Platform Microgaming
Reels 5
Ways to Win 243
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo