Wildcat Canyon

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wildcat Canyon

Divoký kocúr hľadajúci nejaké jedlo sa preháňa prašnými rovinami. Vďaka automatovej hre Wildcat Canyon od developerov spoločnosti NextGen Gaming si môžete užiť každé roztočenie tejto zábavnej hry, kde sa všetky zvieratá na púšti musia ukryť, aby sa nestali korisťou hladného kocúrika. Hra ponúka na piatich valcoch dvadsaťpäť výherných línií. Valce automatu zdobia okrem základných kartových symbolov aj karikatúrne znaky zvierat ako napríklad kúzelných horských kôz, orla, hada spolu s niektorými kaktusmi.

Zo špeciálnych symbolov tu nájdete Wild aj Scatter, zatiaľ čo špeciálne funkcie zahŕňajú bonus Free Spins a funkciu Gamble. Užívajte si túto dynamickú hru, ktorej dej sa odohráva v púšti, ktorá zahŕňa širokú škálu bonusových funkcií. Navštívte prostredníctvom online automatu stred púšte, aby ste sa stretli s divnými divokými a šialenými postavami z divokého západu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wildcat Canyon a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wildcat Canyon
Game Platform NextGen Gaming
Rows 3
Reels 5
Lines 25
Game Features Re-Spins
Technology Flash
Graphics 4/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty