Wild Neon výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wild Neon

Neónové svetlá kasín, barov a rôznych herní vás svojimi úžasnými funkciami prevedú hracím automatom Wild Neon od spoločnosti NetEnt. Pestrofarebné osvetlenie nočného mesta si doprajete roztočením piatich valcov, kde môžete napočítať až 25 výherných línií.

Vzrušujúca hra plná neónových svetiel s množstvom výhier

Súčasťou hry je spájanie Wild symbolov a funkcie roztočenie zadarmo, ktorá ponúka ešte vyššie šance vyhrať množstvo peňazí na váš hrací účet. Okrem spomínaných symbolov tu nájdete aj radu iných špeciálnych symbolov, tiež klasické kartové symboly, symboly hviezd, čísla 7 a ovocia. Divoká noc svetiel plná prekvapení na vás čaká priamo u vás doma s hracím automatom Wild Neon a ponúka nespočetné množstvo príležitostí ako vyhrať.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wild Neon a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wild Neon
Game Platform Push Gaming
HD Yes
Lines 25
Reels 5
Technology HTML5
Wheels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo