CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wild Gambler

Hrací automat Wild Gambler vyvinutý spoločnosťou Ash Gaming vás zavedie do ďalekej africkej sahary plnej divokých zvierat. Divoký svet zvierat si môžete priblížiť na piatich valcoch zábavného video automatu, na ktorých môžeme napočítať dohromady dvadsať výherných línií, kde môžeme získavať výherné kombinácie. V hre stretnete predovšetkým zvieratá ako je lev, tiger alebo nosorožec.

Divoké šelmy vás obdarujú

Okrem bežných kartových symbolov automatová hra Wild Gambler ponúkne tiež symboly bonusové, vďaka ktorým môžete vyhrávať ešte väčšie peniaze ako zvyčajne. Prvým zaujímavých symbolom je WILD, ktorý dokáže nahradiť akýkoľvek symbol tak, aby vznikla výherná kombinácia. Ďalším bonusovým symbolom je FREE SPIN, ktorý vám daruje celkom 8 voľných roztočení. S novou funkciou "Zamknúť a otočiť" máte vyššie šance na výhru! Voľne žijúce zvieratá v Afrike vás vďaka úžasnej grafike na výhernom automate Wild Gambler skvelo zabavia a odmenia veľkým obnosom peňazí.

Nezabudnite si pozrieť zoznam veľmi žiadaných online kasínových hier, ktoré čakajú na vás práve teraz v kategóriách blackjack a stolové hry. Vytvorili sme tiež užitočný zoznam všetkých online kasín v bočnom panely tejto webovej stránky. Odporúčame vám pozrieť sa aj na novinky a bonusy v kasíne.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wild Gambler a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wild Gambler
Game Platform Ash Gaming
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 4/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo