CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wild Ape

Vitajte v tropickej džungli plnej divokých opíc!

Wild Ape je farebným hrací automat, od spoločnosti iSoftBet a zároveň prvým v sérii  Xtreme Pays.

Na pozadí dažďového pralesa, na Vás čaká hra na 5 valcoch s 20 alebo až 40 výplatnými líniami. Vďaka dobrým funkciám, môžete získať až 1000 -násobok vášho vkladu.

Kľúčom k vysokým výhram v tomto hracom automate, sú dve funkcie. Prvá je Wild Ape Respins, ktoré sa spúšťajú v základnej hre, keď na hracej ploche poskladáte tri symboly opíc. Opica rozbije valce a roztiahne ich na štyri rady a 40 výplatných línií. Výhra sa násobí s každým symbolom opice počaš Reespins.

To však nie je všetko. Ešte lepšia funkcia je Wild Ape free spins, kde môžete dosiahnuť až 50 Wild symbolov. Získať ho môžete, ak nájdete symbol Bonus naraz na prvom, tretom a piatom valci. Bonus sa toči v dvoch kruhoch. Vonkajší kruh určuje počet točení zadarmo, od 6 do 20 točení. Vnútorný, určuje počet Wild symbolov, od 10 do 50 symbolov. Točenia zadarmo, sú na 4 riadkoch s 40 výplatnými líniami.

Ďalšie hracie automaty zo série Xtreme Pays, nájdete u nás. Skúste zavítať do minulosti s Egyptian King, alebo lietajte vo hviezdach spolu s Euphoriou.

Hrací automat Wild Ape sa rozhodne oplatí skúsiť. Funkcie sú zaujímave a po grafickej stránke sa tiež máte na čo tešiť. Animácia opice je pekne spracovaná a ako celok s hudobným pozadím, Vás pekne vtiahne do deja.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wild Ape a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wild Ape
Game Platform iSoftBet
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.01 / 1.00
Lines 40
Game Features Re-Spins
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Automaty Online

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply