Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

When Pigs Fly

Užívajte si skvelé výhry so statočnými prasiatkami, ktoré lietajú do vesmíru na raketovej lodi na automatoch When pigs fly. Hra od tvorcov NetEnt disponuje s množstvom akcií, kde hlavnú úlohu zohrávajú veselé prasiatka vo vesmíre. Vydajte sa s nimi na dobrodružnú cestu a získajte vysnívané výhry aj vďaka bonusovým symbolom ako napríklad Free Spins, Symboly Astro Pig a opätovné roztočenie. Zozbierajte bonusy a špeciálne symboly, ktoré vám prinesú bohaté odmeny na hrací účet.

Prasiatka prinášajú šťastie v hre

Zabávajte sa s lietajúcimi prasiatkami, s ktorými môžete očakávať skutočne fantastické výhry, ak roztočíte valce hracieho automatu When pigs fly v online kasínach. Jeho námet, ale aj spracovanie vám dopraje výnimočný zážitok s množstvom výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

When Pigs Fly a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title When Pigs Fly
Game Platform NetEnt
Ways to Win 3125
Technology HTML5
Reels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo