Wheel of Fortune Ultra 5 Reels automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wheel of Fortune Ultra 5 Reels

Firma IGT prichádza z novinkou a to s päť valcovým video automatom Wheel of Fortune Ultra 5 Reels, ktorý ponúka lákadlá prostredníctvom skvelých bonusov. Automat je nabitý množstvom zaujímavých funkcií, s ktorými získate omnoho väčšie výhry. Tridsať výherných línií môžete získať vďaka ovocným symbolom, vrátane hrušky, čerešne, čučoriedky a jabĺk, ktoré je vykladané drahokamami a diamantami. Tieto trblietavé symboly dopĺňa ešte číslo 7 v zelenej, fialovej, striebornej, modrej a červenej farba spolu s logom hry. K dispozícii je tiež Multiplying Wilds symbol, ktorým si svoje výhry dokážete znásobiť, Scatter Wheelsjk aj Ultra Wheel.

Bohatstvo je ukryté v napínavej hre

Hrací automat Wheel of Fortune Ultra 5 Reels plný zaujímavých vlastností na hranie, ale aj vyhrávanie pri každom roztočení. Nenechajte si ujsť 2 obrovské bonusové hry, ktoré sú v ponuke.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wheel of Fortune Ultra 5 Reels a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wheel of Fortune Ultra 5 Reels
Game Platform IGT
Technology HTML5
Reels 5
Lines 30
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo