Western Belles výherný automat

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Western Belles

Divoký západ otvára svoje brány na Western Belles výhernom automate. Šťavnatý automat od IGT okrem krásnych dievčat z Western Belles ponúka svojim hráčom päť valcov, na ktorých môžeme napočítať hneď štyridsať výherných línií, vďaka ktorým môžete získavať skvelé peniaze zľava doprava, a k zisku výhry potrebujete aspoň tri rovnaké symboly vedľa seba.

Brány divokého západu sľubujú mega výhry

Navyše máte skvelú príležitosť vyhrať ešte väčšie peniaze, a to vďaka bonusovým symbolom priamo z divokého západu. Prvým bonusovým symbolom je symbol "dievča". Vďaka svojej kráse dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby mohla vzniknúť nová výherná kombinácia, a vy tak mohli získať ďalšie výhry.
Druhým bonusovým symbolom je "bonus", ktorý vám daruje niekoľko voľných spinov, v rámci ktorých sa navyše vaše výhry vynásobia. Hrací automat Western Belles obsahuje tiež wild a scatter symboly, voľné zatočenia a násobiteľa. Tento videoautomat s témou divokého západu má naozaj všetko, od hudby z divokého západu až po klobúky a kovbojské topánky.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Western Belles a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Western Belles
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 40
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo