Výherné hracie automaty Tower Quest

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Tower Quest

Výherný hrací automat od spoločnosti Play'N Go má 5 valcov, 3 rady a 20 výherných línií. Ako symboly, používa obrázky bájnych tvorov a mýtických bojovníkov. Medzi symboly patria aj flakóny modrý a červený, ak ich počas hry nazbierate dostatok, prinesú Vám extra bonus vo forme celého valcu Wild pre modrý a free spin pre červený. Výherné automaty Play'N Go sú medzi hráčmi veľmi žiadané. Bude aj Tower Quest?

Tower Quest Vám ponuka mnoho zábavy a vysoké výhry, ako aj možnosti ich navýšenia. Už ho stačí len vyskúšať veľa šťastia a vysoké výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Tower Quest a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Tower Quest
Game Platform Play'n GO
Technology Flash
Reels 5
Lines 20
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo