Výherné hracie automaty Ring The Bells

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Ring The Bells

Ring the bells výherný hrací automat od spoločnosti PLAY´n GO má 3 rady, 3 valce a 7 výherných línií. Ako symboly tento výherný automat používa ovocie, zvončeky, lucky 7 a zlaté tehly. Výšku stávky na výhernú líniu si môžete nastaviť na každú výhernú líniu samostatne, čím viete upraviť Vaše šance na vysokú výhru. Vašu výhru môžete znásobiť aj pomocou funkcie „double up“, tato možnosť sa objaví vždy po výhernom spine a to tak, že svoju výhru vsadíte na to, že vytiahnete vyššiu kartu. V tomto môžete pokračovať až kým budete spokojný.

Ring The bells je veľmi zaujímavý hrací automat najmä rozmerom hracieho pola, no v tomto prípade určite platí „menej je viac“. Veľa šťastia a vysoké výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Ring The Bells a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Ring the Bells
Game Platform Play'n GO
Reels 3
Lines 8
Graphics 3/10
Sound Effects 3/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo