Výherné hracie automaty Golden Ticket

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Golden Ticket

Golden Ticket od spoločnosti Play'n GO je výherný hrací automat, ktorý ma 5 stĺpcov a 5 radov. Ako symboly používa piktogramy z prostredia cirkusu. Zaujímavosťou je, že hra nepoužíva klasické valce, ale symboly padajú zhora. Táto funkcia Vám prináša vyššie výhry, keďže výherné symboly sa stratia a ostatne sa posunú do nových kombinácii.

Výherný hrací automat ponúka bonusovú hru v ktorej môžete svoju výhru zvýšiť. Pohodlne sa usaďte, vychutnajte si zábavu v manéži a odneste si zážitok a vysokú výhru.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Golden Ticket a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Golden Ticket
Game Platform Play'n GO
Reels 5
Lines 100
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo