Výherné hracie automaty Cosmic Fortune

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Cosmic Fortune

Cosmic Fortune, to je ďalšia prepracovaná hra od švédskej firmy Net Entertainment. Grafika tejto hry spolu s doprovodnou hudbou Vás prenesú rovno do vesmíru. Intro k hre je založené na staršej počítačovej hre z roku 1978 - Space Invaders. Na ceste k výhre Vás budú sprevádzať vesmírne bytosti, astronauti, roboti, mesiac, planety a samozrejme nesmú chýbať raketoplány.

Vyherný hrací automat Cosmic Fortune má 5 valcov, 3 riadky a 15 výherných radov. Jeho súčasťou sú aj 2 bonusové kolá, funkcie Avalanche a Free Falls, symboly Scatter a Wild ako aj jackpot! Dokonca nielen jeden, ale 5 rôznych jackpotov.

Avalanche

Mnohý z Vás funkciu Avalanche už určite poznajú z hracieho automatu Gonzo's Quest. Podstata tejto funkcie je v tom, že jednotlivé valce sa netočia, ako je to pri väčšine hracích automatov, ale symboly na valcoch (v tomto príprade guličky) na seba padajú. Ak sa Vám podarí vytočiť výhernú radu, príslušné symboly výhernej rady explodujú, zmiznú a uvolnia miesto ďalším symbolom, ktoré zapadnú na svoje miesta. Týmto systémom Avalanche, v preklade "lavína", sa Vaša šanca na vyššiu výhru výrazne zvyšuje.

Free Falls - voľné padania je ekvivalent voľných zatočení

Ak sa počas hry na ktorýchkoľvek valcoch objavia tri symboly Scatter, dochádza k 10 Free Falls, v preklade "voľným pádom". V režime Free Falls sa všetky symboly vo výherných radách premenia na guličky a na konci Free Falls funkcie sa začne Free Falls Bonus hra. V bonusovej hre padajú všetky získané guličky cez bonusovú hru, počas ktorej môžu guličky náhodne padnúť do dvoch rôznych misiek. Jedna je miska s peňažnou výhrou a druhá je miska pre jackpot.

Jackpotová výherná hra

Jackpot hra sa spustí, ak sa počas Free Falls bonusovej hry nazhromaždia v miske pre jackpot najmenej 3 guličky. Počas jackpot hry padá 50 guličiek buď do misiek pre peňažnú výhru alebo do misiek pre 5 rôznych jackpotov, z čoho 3 sú progresívne a 2 majú pevne stanovenú výšku. Aktuálne hodnoty jackpotov nájdete zobrazené v hornej časti hry.

Tak už zostáva iba ponoriť sa do tejto vesmírnej hry a vyhrať galaktické sumy! Veľa štastia.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Cosmic Fortune a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Cosmic Fortune
Game Platform NetEnt
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 15
Jackpot No
Coin Values 0.01
Game Features Wild substitutions
Free Spins Yes
Theme Star wars
3D Yes
Bet Levels 10
HD Yes
Wheels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo